MI Paste Plus

MI Paste Plus

Mİ Yapıştır artı Biyo - mevcut kalsiyum ve fosfat, florür ile

 

Recaldent ™ süt proteini kazeinden elde edilir. Uzun yıllar boyunca süt ve türevlerinin diş koruyucu bir etkiye sahip olduğu bilinmektedir. Araştırmalar, bu aktivitenin, amorf kalsiyum fosfat (veya ACP) şeklinde kalsiyum ve fosfat iyonlarını taşıyan kazein Fosfopeptid (veya CPP) adı verilen kazein proteininin bir kısmından kaynaklandığını göstermiştir.

Bu CPP-ACP kompleksini (Recaldent ™ ) içeren profesyonel kullanım için ilk ürün olan diş köpüğü, biyo-mevcut kalsiyum ve fosfat iyonları için ideal dağıtım sistemidir. Mİ macun Plus ayrıca benzersiz, patentli bir florür formu içerir. Mİ macun Plus, hem remineralizasyon hem de floridasyon yoluyla aside dirençli fluorapatit oluşturmak için gereken üç iyonu da serbest bırakır.

CPP-ACP Melbourne Victoria/ Avustralya Üniversitesi Diş Bilimleri Okulu'nda geliştirilmiştir. Recaldent ™ , Lisans altında kullanılan bir ticari markadır. Recaldent ™ (CPP-ACP) süt kazeininden elde edilir. Süt proteini ve/ veya hidroksibenzoat alerjisi olan hastalarda kullanmayın.

No reviews

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Product added to wishlist
Product added to compare.

KVKK ve Aydınlatma Metni