Essentia Universal

Essentia Universal

Essentia Evrensel Işıkla sertleşen radyoopak Üniversal kompozit restoratif

 

Bir gölge herkese uyar

Essentia Universal shade ile GC, sadeleştirme kapısını geniş bir şekilde açar. Essentia Universal, mükemmel bir bukalemun etkisi sergiler ve boşluğun gölgesinden bağımsız olarak çevredeki diş yapısıyla sorunsuz bir şekilde karışır. Üç viskozitede mevcuttur - hepsi tüm kavite sınıflarında kullanılmak üzere yeterince güçlüdür - Essentia Universal, posterior restorasyonlar için nihai çözümdür.

Essentia Universal'in (macun) eşsiz bileşimi, herhangi bir arka duruma uyum sağlamak için ışığı çok doğal bir şekilde yansıtır.

Essentia HiFlo, çok sıvı bir viskozite sayesinde mükemmel bir ıslanabilirlik ve adaptasyon gösterir. 700nm baryum cam dolgu maddelerine dayanan bu kompozit, %300'ün üzerinde yüksek bir radyopasiteye ve mükemmel fiziksel özelliklere sahiptir ve bu da herhangi bir boşluk sınıfı için kullanılmasını mümkün kılar.

Essentia LoFlo, tiksotropik bir davranışa sahiptir ve birçok farklı klinik durumda yerleştirmeyi kolaylaştırır. 200nm ultra ince stronsiyum dolgu maddelerine dayanan bu kompozit, sadece 3µm ve mükemmel fiziksel özelliklere sahiptir ve herhangi bir boşluk sınıfı için kullanılmasını mümkün kılar.

No reviews

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Product added to wishlist
Product added to compare.

KVKK ve Aydınlatma Metni