GC G-ænial Anterior & Posterior
GC G-ænial Anterior & Posterior

GC G-ænial Anterior & Posterior

G-ænial Universal Injectable Anterior & posterior

Çok yönlü renk seçenekleri ile hastanın dişine, yaşına göre renk konsepti sunan estetik kompozit sistemidir.

Mükemmel kıvam sayesinde manipülasyonu çok kolay ve fırça ile çalışmaya çok uygundur.

Doğal diş görünümü elde etmede eşsiz ve yüksek başarı sağlar.

Diğer GC ürünlerinde olduğu gibi Bis-GMA be Bisfenol-A içermez.

 

G-ænial Universal Injectable, uzun süreli estetik restorasyonlar için olağanüstü mukavemet ve direnç gösteren çok yönlü bir restoratif kompozittir.

Ultra ince Baryum parçacıklarının yüksek yüküne ve Gc'nin tam kapsama Silan kaplama (FSC) teknolojisine sahip olan g-ænial Universal Injectable, piyasadaki önde gelen macun kompozitlerinden bile daha güçlü, inanılmaz derecede güçlüdür.

Bu şaşırtıcı özellikler sayesinde, g-ænial Universal Enjektable, kaplama tabakası olmayan tüm kavite sınıfları için endikedir.
Ayrıca, %252'lik yüksek bir radyopasiteye sahiptir - geri yüklemelerinizi takip etmek ve herhangi bir ikincil çürüğü kolayca tespit etmek için idealdir.
Eşsiz yüksek tiksotropik viskozitesi herhangi bir klinik duruma uyum sağlar: malzeme yerleştirme sırasında çökmez, ancak bir aletle hareket ettiğinde akabilir. Aynı zamanda uca yapışmaz, bu da uygulamayı kolaylaştırır.

G-ænial Universal Injectable, parmaklarınızla hafif bir basınç uygulayarak bükülebilen uzun bir iğne ile dağıtım uçlarına sahiptir. Bu, herhangi bir zor arka boşluğa erişmenizi sağlayacaktır!

Tüm bunlara ek olarak, g-énial Universal Injectable, aşırı cilalanabilirlik ve parlaklık tutma özelliğine sahiptir ve üç yarı saydamlık seviyesinde 16 tonda gelir ve bu da uzun süreli estetik için mükemmel bir seçimdir.

No reviews

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Product added to wishlist
Product added to compare.

KVKK ve Aydınlatma Metni