GC EVERX FLOW

GC EVERX FLOW

Kendinden seviyelenme özelliği sayesinde kavite duvarlarına kolayca akar.

Daha uzun ömürlü restorasyonlar için yüksek dayanıklılık.

Düşük büzülme stresi.

Üatün kırılma dayanımı sayesinde büyük restorasyonlarda sağlamlık sağlar.

BULK RENGİ: Polimerizasyon derinliği 5.5 mm derin kaviteler ve hızlı uygulama için optimal.

DENTİN RENGİ: Polimerizasyon derinliği 2 mm daha estetik sonuçlar ve kor yapımı için optimal.

 

everX Flow, doğrudan restorasyonlarda (emaye tabakası olarak geleneksel bir kompozit ile birlikte) dentin replasmanı ve çekirdek oluşumu için belirtilen kısa elyaf takviyeli akıcı bir kompozittir.

İçerdiği kısa lifler sayesinde everX Flow, restorasyonları etkili bir şekilde güçlendirir ve son derece yüksek kırılma tokluğu gösterir. Lifler ayrıca çatlakları yönlendirmeye ve katastrofik arızaları önlemeye yardımcı olur, bu da everX Flow'u zayıflamış veya çatlamış dişlerde, örneğin amalgam çıkarıldıktan sonra kullanmak için en uygun malzeme haline getirir.

everX Flow, üst azı dişlerinde kullanıldığında bile, boşluk tabanına mükemmel bir şekilde akmasını ve uyum sağlamasını sağlayan çok tiksotropik bir viskoziteye sahiptir. Bu optimal tutarlılık, restoratif tedavinizi hem daha hızlı hem de daha kolay hale getirir.

everX Flow, tüm klinik ihtiyaçlarınızı karşılamak için iki benzersiz tonda mevcuttur. Toplu gölge, 5.5 mm'lik bir kürleme derinliği gösterir ve derin boşluklar için veya tedaviyi hızlandırmak istediğinizde mükemmeldir. Dentin gölgesi daha yüksek bir opaklığa sahiptir ve katmanlı olması gerekir ve mümkün olan en iyi estetik sonuçları ararken en iyi seçim olacaktır.

No reviews

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Product added to wishlist
Product added to compare.

KVKK ve Aydınlatma Metni