G-ænial® A'CHORD

G-ænial® A'CHORD

G-ænial® A'CHORD Unishade sadeliği ile gelişmiş evrensel kompozit

 

G-ænial ® A'CHORD, basitleştirilmiş bir unishade sistemi ve g-ænial serisine en son eklenen, 10 yıllık klinik başarının doruk noktası olan ve tek bir üründe basitlik, estetik ve ileri teknolojinin ideal dengesini temsil eden evrensel bir kompozit restoratiftir.

G-ænial A'CHORD, diş hekimlerine anterior ve posterior restorasyonlar için çok yönlü bir evrensel kompozit sunar. Basitleştirilmiş unishade sistemi sayesinde, 5 temel tonuyla 16 klasik Vita tonunun estetiğini elde ediyor. Azaltılmış envanter ve hızlı parlatma ile görünmez restorasyonlar sağlar, bu da sadece zaman verimli değil, aynı zamanda uygun maliyetli hale getirir.

G-ænial A'CHORD, hem doğal gün ışığında hem de özel aydınlatma koşullarında (örneğin diskolar) görünmez restorasyonlara yol açan doğal ışığın yansımasını taklit eden eşsiz dolgu teknolojisi ile oluşturulan doğal floresan sunar.

G-ænial A'CHORD, yapışkan olmayan bir tutarlılık sunar. Bu, diş hekiminin malzemeyi bir el aleti veya fırça ile kolayca şekillendirmesini sağlayan bir Bis-MEPP monomeri ve optimize edilmiş dolgu-monomer kombinasyonunun bir sonucudur.

G-aenial A'CHORD'UN arkasındaki sır, gc'nin devrim niteliğindeki tescilli teknolojileridir: tam kapsama Silan kaplama (FSC) ve yüksek performanslı toz haline getirilmiş CERASMART (HPC). Bu teknolojilerin monomerlerle kombinasyonu, malzemeye yüksek mukavemet, düşük aşınma, parlaklık tutma, düşük renk değişikliği ve mükemmel radyopasite sağlar.

No reviews

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Product added to wishlist
Product added to compare.

KVKK ve Aydınlatma Metni