TEMPSMART DC

TEMPSMART DC

TEMPSMART DC Çift kürleme geçici taç ve köprü malzemesi

 

TEMPSMART DC, tam olarak prosedürde yer alan zamanlama nedeniyle akıllıdır. Malzeme, hızlı bir son işlem seçeneği sunarken, yeterli çalışma süresi sağlar. Bu, bu malzemenin çift kürleme özelliği sayesinde mümkündür. Sadece üç dakika içinde doğal olarak güzel ve güçlü hükümlere sahip olabilirsiniz.

1:1 oranlı kartuşta ve automix şırıngada teslim edilen bu, ilk çift kürlemeli, plastikleştiricisiz geçici malzemedir. Bu, son teknoloji ürünü bir geçici malzeme sağlamak için uzun polimer zincir ağlarını ultra ince MFR dolgu maddeleri ile birleştirerek teknolojilerin benzersiz kullanımından kaynaklanmaktadır. Uzun açıklıklı köprüler için hızlı parlatma ve yüksek kırılma tokluğu için mükemmel olan neredeyse hiç inhibisyon tabakası olmayan yapışkan olmayan ve pürüzsüz yüzeyler bu kombinasyonun sonuçlarıdır.

TEMPSMART DC, mükemmel hasta konforu için G-ænial Universal Enjektabl, TEMPSMART DC'nin kendisi veya Unifast III olmak üzere kompozit ile kolayca tamir edilebilir veya yeniden basılabilir.

Tüm doğal floresan ve zaman içinde süren üstün bir parlaklık veren bir tutarlılık ile 6 tonları mevcuttur. Güzel sonuçlar, sadece bir silikon nokta ile parlatılarak veya bitişik dişlere mükemmel bir şekilde uyacak şekilde karakterize etmek için OPTİGLAZE rengi ile kaplanarak kolayca elde edilebilir.

No reviews

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Product added to wishlist
Product added to compare.

KVKK ve Aydınlatma Metni